Choď na obsah Choď na menu
 


Detox dostičky na veštenie

3. 12. 2011


 
Ponúkame Vám na predaj  kartičky na veštenie. Je to v krabičke a vnútri sú z dreva plátky, na ktorých sú vyryté slová. Postupuje sa ako pri veštení s kartami. Môžete si buď položiť otázku na určitý problém a vytiahnuť si kartičky, alebo vyložiť si kartičky a zistiť čo ktoré slová znamenajú, alebo čo vo vás predstava tých slov vyvoláva. Sú rôzne postupy.

Je to vhodný darček pod stromček. Dá sa to vyrobiť presne na váš dátum narodenia, krabičku si môžete vyzdobiť podľa vlastnej fantázie a vlastnými technikama a taktiež tie drevené plátky si môžete vyfarbiť a tak si ich nabijete vlastnou energiou.

"Od pradávna sa denne ocitáme v situáciách, kedy nám nie je všetko jedno, nevieme si rady, treba nás postrčiť.....  Preto tu máme naozaj od dôb Egypťanov a starých Grékov rôzne amulety, magické predmety, karty, kamene, prívesky a rôzne talizmany. Práve preto som pre vás pripravila veštenie, ktoré spĺňa charakter kariet, ale zároveň je výnimočné v tom, že vás posilní, povie ako ďalej, naštartuje intuíciu, kreativitu, mysel. Samy spravíte zo seba médium a svoje vízie, predstavy vložíte do viet. Veštba je plnohodnotná a opakujem má význam kariet. Vy samy pochopíte, že jej môžete veriť, dôverovať, lebo detoxikačné pláty vás samy budú viesť. 30 detoxikačných plátov, ktoré každé z nich má svoje meno /slovo, význam/, s ktorým sa stretávate od útleho detstva a v každom z vás od začiatku bude vyvolávať niečo iné /hovoríme o vnútornom pocite/. Detoxikačné pláty sú ručná práca, je do nich vložené kúsok mňa a mojej energie, nie sú komerčnou záležitosťou, slúžia pre ľudí, ktrorí to naozaj potrebujú alebo chcú pomôcť iným. Vaše pláty budú vaše až vtedy, keď sa s nimi zoznámite, na každom pláte je slovo vygravírované v najväčšej snahe ako som to vedela, vy si každý plát vyfarbite. Tým spustíte svoju energiu a energiu plátov a od tej doby patria len vám. Nikdy nedovoľte, aby nimi niekto iný veštil. Vy môžete veštiť hocikomu. Prezradia vám tajomstvo budúcnosti, ale aj veľa o ľuďoch."

Cena: 20,- €


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.